Yukarı çık
  • Tüm Siparişlerinizde Ücretsiz Sigortalı Gönderim
indirim
STOKTA MEVCUT

Luna Baget Pırlanta Yüzük

En geç 30 Kasım Salı günü kargoya verilir.

Luna’nın Şansı ile Büyülenin – Baget Pırlanta Yüzük

Roma Tanrıçası Luna,  şans ve mucizeleri ifade eder. Luna, Roma sanatında dört atlı bir arabayı süren Güneş ile eşleştirilmiştir. Sevgi dolu duyguların doygunluğu ve şansı ile büyüleyici güzelliğe sahiptir.

Güneş tanrısı Sol’un dişi tamamlayıcısı olan Luna, en net ve parlak ışık kaynaklarından birisidir.

Luna Ay Tanrıçası

Umudu korumakla görevli olan Luna, kendisine yardımcı olması için dünyadan seçtiği kızlar ile birlikte insanları kötülüklerden korumaya ve uzak tutmak için çalışırlardı.

Sol gökyüzündeki yolculuğunu tamamladığında, Luna kendi yolculuğuna başlardı. Etrafına saçtığı ışıltı ve yardımcıları ile birlikte insanları kötülüklerden uzak tutmak için çalışırlardı.

Koleksiyon: Tanrıçaların Uğurlu Işığı

Tanrılar, tanrıçalar birçok kadim kültürün mitolojik geçmişi, hafızalarıdır. İnsanlar umutlarını, isteklerini onlara sığdırıp, sürekli kendilerini motive etmişlerdir.

Jess Diamond, üretim ekibi olarak biz de…

Eskinin bu kadim kültürünü, ürettiğimiz koleksiyonumuzun ürünlerinde canlandırmak istedik. İnsanın yaşaması, sahip olması gereken en güzel nitelikleri, temennileri içine sığdırdık.

Ve yaşamınıza bir değer olarak sunduk.

Luna’nın Büyüleyici Işıltısı

Sevgi ve aşk dolu büyüleyicilik Luna Pırlanta Baget Yüzükte buluştu… Jess Diamond ile çok özelsin..

Jess Diamond ve Ürünün Hikayesi

Baget pırlantalar, mücevher dünyasının en sevilen modellerinden biri olmaya devam ediyor. Formları sayesinde modern bir görünüm elde etmek isteyenlerin ilk tercihi arasında yer alıyor. Baget pırlantalar ilk kez 1920’lerde popüler oldu ve sonrasında mücevher tasarımlarında benimsendi. Geleneksel yuvarlak kesim pırlantaların en iddialı rakibi oldu.

Ürün Sertifikası

Pırlanta sertifikası pırlantanın orijinalliğini ve teknik özelliklerini gösteren bir belgedir. Mücevherin kimliği olarak da nitelendirebileceğimiz bu belge satın alınan pırlantanın gerçek değeri hakkında müşteriye fikir veren bir kalite belgesidir. Pırlantalı her ürün ‘firma sertifikası’ ile gönderilir. Dilenirse her bir ürün için uluslararası geçerliliği olan HRD Sertifikası alınır.

×
Yüzük Ölçüsü

Bu tablo ile size uygun yüzük ölçünüzü bulacaksınız.

PDF-İndir