Yukarı çık
  • Tüm Siparişlerinizde Ücretsiz Sigortalı Gönderim
indirim
STOKTA MEVCUT

Artemis Pırlanta Baget Yüzük

En geç 2 Aralık Perşembe günü kargoya verilir.

Artemis’in Saf Işığı – Pırlanta Baget Yüzük

Antik Yunan kadınlarının, hamileliğin ve doğumun koruyucusu olarak taptığı tanrıça Artemis. Kadınlar için sonsuza kadar genç, güzel ve dinç kalmayı ifade ederdi.

Temel hikaye: Artemis, arkadaşlarıyla ormanlarda dolaşmayı, özgürlüğü seven genç bir kadındır. Şehir hayatını umursamıyor ve doğal, vahşi ortamı koruyor. Bakire statüsüne rağmen, doğum tanrıçası olarak kabul edildi. Kadınlar ona hızlı, güvenli ve kolay bir doğum için dua ederdi.

Koleksiyon: Tanrıçaların Uğurlu Işığı

Tanrılar, tanrıçalar birçok kadim kültürün mitolojik geçmişi, hafızalarıdır. İnsanlar umutlarını, isteklerini onlara sığdırıp, sürekli kendilerini motive etmişlerdir.

Diğer koleksiyon ürünlerimizi inceleyin…

Artemis’in Uğuru;

Fiziksel olarak güç, kendini savunabilme, özgüven, doğum yapan kadınlara koruyuculuk ve genel olarak vahşi yaşamın koruyuculuğu.

Jess Diamond ile değerinize, değer katın…

Jess Diamond ve Ürünün Hikayesi

Baget pırlantalar, mücevher dünyasının en sevilen modellerinden biri olmaya devam ediyor. Formları sayesinde modern bir görünüm elde etmek isteyenlerin ilk tercihi arasında yer alıyor. Baget pırlantalar ilk kez 1920’lerde popüler oldu ve sonrasında mücevher tasarımlarında benimsendi. Geleneksel yuvarlak kesim pırlantaların en iddialı rakibi oldu.

Ürün Sertifikası

Pırlanta sertifikası pırlantanın orijinalliğini ve teknik özelliklerini gösteren bir belgedir. Mücevherin kimliği olarak da nitelendirebileceğimiz bu belge satın alınan pırlantanın gerçek değeri hakkında müşteriye fikir veren bir kalite belgesidir. Pırlantalı her ürün ‘firma sertifikası’ ile gönderilir. Dilenirse her bir ürün için uluslararası geçerliliği olan HRD Sertifikası alınır.

×
Yüzük Ölçüsü

Bu tablo ile size uygun yüzük ölçünüzü bulacaksınız.

PDF-İndir