Zirkon Taşlı Rose Altın Alyans · Altın Takılar İçin Tıkla
Yukarı çık
  • Next stop Jess
Mevcut

Zirkon Taşlı Rose Altın Alyans

9.692

Ürün Kodu: JAL02049

Zirkon Taşlı Rose Altın Alyans

Zirkon Taşlı Rose Altın Alyans 14 ayar rose gold altından 5 mm genişliğinde üretilmiştir. Rose Altın Alyans üzerindeki üçgen yüzeylerle özel olarak tasarlanmıştır. İsteğinize uygun olarak beyaz altın ve sarı renkte üretilebilir. Üretici marka prestijinden sizde yararlanın.

Şık bir tasarımı olan Zirkon Taşlı Rose Altın Alyansı inceden biraz daha kalın ve uzun parmaklı kişiler için uygundur. Birlikte uyumu yakalamak isteyen çiftler için hem kadın hem erkek olarak üretilmiştir. Şık ve gösterişli bir tasarım seven çiftlerin tercihi bu modeli kaçırmadan satın alın.

Alyansınızı sadece kadın, sadece erkek ve çift olarak satın alabilirsiniz. Yüzük ölçünüze uygun olacak şekilde seçiminizi yapabilirsiniz. Evliliğinizin parmağınızdaki ışıltısını Jess güvencesi ile hızlıca ulaştırırız.

Hayatınızın bir parçası olacak Zirkon Taşlı Rose Altın Alyans’ın sağlamlığı önemlidir. Jess Pırlanta tüm alyanslarını 14 ayar altından üretmiştir. Zirkon Taşlı Rose Altın Alyans günlük yaşantınıza uyum sağlar ve özel anlarınıza ışıltı katar.

Alyans Uzmanımıza danışarak seçimleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Jess Diamond Zirkon Taşlı Rose Altın Alyans Size Ne Sağlar?

  • Üreticiden uygun fiyat garantisi
  • Size özel seçenekler
  • Alyans uzmanından danışmanlık
  • Ücretsiz ömür bakım fırsatı

Jess Diamond ve Ürün Hikayesi

Sonsuz aşkın ve bağlılığın sembolü alyanslar evliliğin en naif sembolü olmaya devam ediyor. Her zaman bol çeşidiyle seçim yapmada zorlu anlar yaşatan ve günlük kullanımlardaki mücevher şıklığını da alyanslara taşıyan çok özel tasarımların yer aldığı Jess Alyans modellerini keşfedin.