Yukarı çık
  • Tüm Siparişlerinizde Ücretsiz Sigortalı Gönderim
indirim
STOKTA MEVCUT

Selene Baget Pırlanta Yüzük

En geç 2 Aralık Perşembe günü kargoya verilir.

Selene’nin Işığı –  Baget Pırlanta Yüzük

Selene, Antik Yunanlıların ay tanrıçası. Hilal şeklinde bir pelerin veya peçesi ile dünyayı ay ışığıyla doldurur. Selene’in uğurunu, güzelliğini üstünde hissetmek isteyenler; parlak, berrak ışık getiren onu ifade eden objeler takar.

Selene‘nin en bilinen hikayesi ölümlü adam Endymion’a olan aşkıdır . Zeus, istek ya da ceza olarak, Endymion’u gece göğünün altında sonsuza kadar genç kalması için yaşlanmayan bir uykuya yatırır.

Koleksiyon: Tanrıçaların Uğurlu Işığı

Tanrılar, tanrıçalar birçok kadim kültürün mitolojik geçmişi, hafızalarıdır. İnsanlar umutlarını, isteklerini onlara sığdırıp, sürekli kendilerini motive etmişlerdir.

Koleksiyonumuzda ki diğer ürünlerimizi de inceleyin…

Jess Diamond ve Ürünün Hikayesi

Baget pırlantalar, mücevher dünyasının en sevilen modellerinden biri olmaya devam ediyor. Formları sayesinde modern bir görünüm elde etmek isteyenlerin ilk tercihi arasında yer alıyor. Baget pırlantalar ilk kez 1920’lerde popüler oldu ve sonrasında mücevher tasarımlarında benimsendi. Geleneksel yuvarlak kesim pırlantaların en iddialı rakibi oldu.

Ürün Sertifikası

Pırlanta sertifikası pırlantanın orijinalliğini ve teknik özelliklerini gösteren bir belgedir. Mücevherin kimliği olarak da nitelendirebileceğimiz bu belge satın alınan pırlantanın gerçek değeri hakkında müşteriye fikir veren bir kalite belgesidir. Pırlantalı her ürün ‘firma sertifikası’ ile gönderilir. Dilenirse her bir ürün için uluslararası geçerliliği olan HRD Sertifikası alınır.

×
Yüzük Ölçüsü

Bu tablo ile size uygun yüzük ölçünüzü bulacaksınız.

PDF-İndir