Yukarı çık
  • Tüm Siparişlerinizde Ücretsiz Sigortalı Gönderim
indirim
STOKTA MEVCUT

İsis Pırlanta Baget Yüzük

En geç 2 Aralık Perşembe günü kargoya verilir.

İsis’le Sonsuz Yaşama Doğru – Pırlanta Baget Yüzük

İsis, yaşam ve sihir tanrıçası olarak bilinmektedir. Kadınsı tüm olumlu özellikleri taşıdığına inanılan İsis, yaratılmanın kadın modelidir.

Yaşamı temsil eden İsis’in anlamı Tahtın Kraliçesidir. Tacının sembolü ise öldürülen kocası Osiris’i temsil eden boş bir sandalye şeklindedir. Aşkın ve kadının Antik Mısır’da temsilidir.

İsis Nasıl Tanrıça Oldu?

Yeraltı dünyasının tanrıçası İsis’in güçlerini sınırlandırmak mümkün değil. Su tanrıçası, dünya tanrıçası, mısır tanrıçası, yıldız tanrıçası ve yeraltı kraliçesi.

İsis, Osiris ile evlendi. Osiris, Seth tarafından öldürülünce İsis, onun dirilmesi için güçlerini kullanarak parçalanmış vücudunu birleştirdi ve yeniden canlandırdı.

İsis, Osiris ile evlendikten sonra Horus’a hamile kaldı. Osiris, Seth tarafından öldürülünce İsis, onun dirilmesinde etkili rol oynadı. Sihirli ustalıklar kullanarak parçalanmış vücudunu birleştirdi ve yeniden canlandırdı. Canlanan Osis ölümden sonraki yaşamın efendisi oldu ve İsis ile yaşam veren sıfatını kazandı.

Koleksiyon: Tanrıçaların Uğurlu Işığı

Tanrılar, tanrıçalar birçok kadim kültürün mitolojik geçmişi, hafızalarıdır. İnsanlar umutlarını, isteklerini onlara sığdırıp, sürekli kendilerini motive etmişlerdir.

İsis’in Sonsuzluğu

Yaşamın sembolü İsis, aşkınızın sonsuzluğu olsun. Aşkınızın gücü size yaşam versin diye,

Değerinize değer katın…

Jess Diamond ve Ürünün Hikayesi

Baget pırlantalar, mücevher dünyasının en sevilen modellerinden biri olmaya devam ediyor. Formları sayesinde modern bir görünüm elde etmek isteyenlerin ilk tercihi arasında yer alıyor. Baget pırlantalar ilk kez 1920’lerde popüler oldu ve sonrasında mücevher tasarımlarında benimsendi. Geleneksel yuvarlak kesim pırlantaların en iddialı rakibi oldu.

Ürün Sertifikası

Pırlanta sertifikası pırlantanın orijinalliğini ve teknik özelliklerini gösteren bir belgedir. Mücevherin kimliği olarak da nitelendirebileceğimiz bu belge satın alınan pırlantanın gerçek değeri hakkında müşteriye fikir veren bir kalite belgesidir. Pırlantalı her ürün ‘firma sertifikası’ ile gönderilir. Dilenirse her bir ürün için uluslararası geçerliliği olan HRD Sertifikası alınır.

×
Yüzük Ölçüsü

Bu tablo ile size uygun yüzük ölçünüzü bulacaksınız.

PDF-İndir