Yukarı çık
  • Tüm Siparişlerinizde Ücretsiz Sigortalı Gönderim
indirim
STOKTA MEVCUT

Hekate Pırlanta Yüzük

En geç 30 Kasım Salı günü kargoya verilir.

Hekate – Yaşamın Sonsuzluğu- Pırlanta Yüzük

Hekate, ay ve gece ile ilişkilendirilmiş tanrıçadır. Titan soylu Perses ve Asteria’nın kızıdır. Karyalılar tarafından sevilen tanrıça, Anadolu ya da Trakya kökenlidir.

Hekate iyiliği insanları üstüne yayar, savaş ve oyunlar başarı elde ederdi. Zamanla özellikleri değişmiş sihre hükmeden bir tanrıça olmuştur.

Hekate Nasıl Tanrı Oldu?

Baş tanrı Zeus’un dünyayı, kendisi gökyüzünü, kardeşleri Posedion denizleri, Hades ise yeraltını alacak şekilde paylaştırır ancak Hekate ise bu alanda 3 yetki verir.

Tanrıçanın üç yüzlü tasviri zamanla ay tanrıçaları Hekate-Artemis-Selene şeklinde bir üçleme inancında doğurmuştur.

Koleksiyon: Tanrıçaların Uğurlu Işığı

Tanrılar, tanrıçalar birçok kadim kültürün mitolojik geçmişi, hafızalarıdır. İnsanlar umutlarını, isteklerini onlara sığdırıp, sürekli kendilerini motive etmişlerdir.

Hekate – Yaşamın Sonsuzluğu

Işığı temsil eden Hekate ayın güzelliğini bu yüzükle size ulaştırıyoruz. Jess Diamond, Hekate Yaşamın Sonsuzluğu ile,

Değerinize değer katın..

Jess Diamond ve Ürünün Hikayesi

Baget pırlantalar, mücevher dünyasının en sevilen modellerinden biri olmaya devam ediyor. Formları sayesinde modern bir görünüm elde etmek isteyenlerin ilk tercihi arasında yer alıyor. Baget pırlantalar ilk kez 1920’lerde popüler oldu ve sonrasında mücevher tasarımlarında benimsendi. Geleneksel yuvarlak kesim pırlantaların en iddialı rakibi oldu.

Ürün Sertifikası

Pırlanta sertifikası pırlantanın orijinalliğini ve teknik özelliklerini gösteren bir belgedir. Mücevherin kimliği olarak da nitelendirebileceğimiz bu belge satın alınan pırlantanın gerçek değeri hakkında müşteriye fikir veren bir kalite belgesidir. Pırlantalı her ürün ‘firma sertifikası’ ile gönderilir. Dilenirse her bir ürün için uluslararası geçerliliği olan HRD Sertifikası alınır.

×
Yüzük Ölçüsü

Bu tablo ile size uygun yüzük ölçünüzü bulacaksınız.

PDF-İndir