Yukarı çık
  • Tüm Siparişlerinizde Ücretsiz Sigortalı Gönderim
indirim
STOKTA MEVCUT

Bastet Pırlanta Baget Yüzük

En geç 30 Kasım Salı günü kargoya verilir.

Bastet’in Gözü –  Pırlanta Baget Yüzük

“Bastet” tanrıça , eski Mısır’da hem “Bast” hem de ” Bastet” olarak biliniyordu. “Ra’nın gözü” veya “Atum’un gözü”, yani güneş ve ay olarak bilinen tanrıçalardan biriydi. Hayat veren, koruyucu ve aynı zamanda yıkıcı yetenekleri vardı.

Doğurganlık ve hamilelik ile olan ilişkisi nedeniyle Bastet, “Ayın Gözü” unvanını kazandı.

Koleksiyon: Tanrıçaların Uğurlu Işığı

Tanrılar, tanrıçalar birçok kadim kültürün mitolojik geçmişi, hafızalarıdır. İnsanlar umutlarını, isteklerini onlara sığdırıp, sürekli kendilerini motive etmişlerdir.

Koleksiyonun diğer ürünlerini inceleyin…

Bastet’in Uğuru;

Ailenin, evin koruyucusu, bereket getiren, şifa. Kötülüğe karşı; saldırgan ve korkutucu.

Jess Pırlanta ile değerinize, değer katın…

Jess Diamond ve Ürünün Hikayesi

Baget pırlantalar, mücevher dünyasının en sevilen modellerinden biri olmaya devam ediyor. Formları sayesinde modern bir görünüm elde etmek isteyenlerin ilk tercihi arasında yer alıyor. Baget pırlantalar ilk kez 1920’lerde popüler oldu ve sonrasında mücevher tasarımlarında benimsendi. Geleneksel yuvarlak kesim pırlantaların en iddialı rakibi oldu.

Ürün Sertifikası

Pırlanta sertifikası pırlantanın orijinalliğini ve teknik özelliklerini gösteren bir belgedir. Mücevherin kimliği olarak da nitelendirebileceğimiz bu belge satın alınan pırlantanın gerçek değeri hakkında müşteriye fikir veren bir kalite belgesidir. Pırlantalı her ürün ‘firma sertifikası’ ile gönderilir. Dilenirse her bir ürün için uluslararası geçerliliği olan HRD Sertifikası alınır.

×
Yüzük Ölçüsü

Bu tablo ile size uygun yüzük ölçünüzü bulacaksınız.

PDF-İndir