Pırlanta Modası

Her taş biçiminde ve boyutunda binlerce pırlanta ürün

arasında keyifle alışveri yapabilirsiniz. 

Taş seçimi yaparak pırlantalar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yuvarlak

Zümrüt

Oval

Damla

Markız

Işıltılı

PIRLANTA YÜZÜKLER

Trend pırlanta yüzük koleksiyonlarımızla kendi tarzınızı yaratın.

PIRLANTA KÜPELER

Kadınların en çok beğendiği aksesuarlar arasında olan JESS pırlanta küpeler.

PIRLANTA KOLYELER

Güzel giyiminizi tamamlamak ve şık görünmek için tamamlayıcı pırlanta kolyeler.

RENKLİ TAŞLI KÜPELER

Birden fazla rengi barındıran ve kıyafetinize uyumunu daha da kolaylaştırmanızı sağlayan Renkli Taşlı Pırlanta Küpeler şıklığınıza şıklık katacaktır. Zarif tasarımıyla her yönden ilgi çekicidir. Mor ve lila renkli model taşların ışıltısıyla göz doldurur. Spor kıyafetlerle de kombinlenerek hoş bir görüntü yaratılabilir. Çün Renkli Pırlanta Küpeler her türlü kullanımınız da size uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Çok Satanlar

PIRLANTA SERTİFİKA

Pırlatalar doğal taşlardır ve her bir pırlanta içsel ve dışsal olarak eşsiz bir karakter ile gelir. Boyut ve renk dışında ek olarak, pırlantanın oluşumundan kaynaklı içinde oluşan izler onun karakterini belirler.

Bir pırlantanın değeri tüm bu kalitelerin kombinasyonuna dayanmaktadır. Bir pırlantanın sınıflandırılmasında dört önemli karakteristik vardır bu bunlar ''pırlantanın 4c si'' olarak bilinir: Renk, Berraklık,Kesim ve Karat ağırlığı. Bu karakteristikler pırlanta uzmanları tarafından ölçülür ve sıklıkla detaylı olarak belgelenir. Bu döküman pırlanta sertifikası veya derecelendirme raporu olarak bilinir. Pırlanta sertifikaları mücevheratınızdaki pırlantanın kalitesini ve değerini gösterdiği için önemlidir.

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin @jesspirlanta