Goldin Global

Sürekli gelişen bir şirket olarak, GOLDİN de her müşterinin kendini değerli hissetmesinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve müşterilerimizin bize ihtiyacı olduğu anlarda onların yanında olmayı önemsiyoruz. Ufkumuzu genişlettik ve müşterilerimizin ürünlerimize daha kolay bir şekilde ulaştırmak için fiziksel olarak Türkiye’nin her yerinde var olmaya karar verdik. Bu nedenle, şu an da 42 il de var olan satış noktalarımızı Türkiye’nin tamamında bizi tercih eden müşterilerimize daha yakın olmak için bayi olarak genişletiyoruz...

Felsefemiz

Kalite ve mükemmellik GOLDİN in vizyonunu oluşturur ve bizi yeni hizmetler icat etmeye yönlendirir. Yapmış olduğumuz tüm faaliyetlerde Müşterilerimizin tam memnuniyetini sağlamayı hedefleyen firmamız, Başarıyı Müşterilerimiz için yüksek kaliteli ürünler ve seçkin hizmet arasındaki denge olarak tanımlayabileceğimiz mükemmellik olarak tarif etmektedir…


Şirketimiz

GOLDİN, kuyumculuk sektöründe uzun süredir öncüdür. 1982'dan beri farklı isimlerle kuyumculuk sektöründe var olsak da, Goldin in ticari karakterini oluşturan bir olgunlaşma süreci tamamlanmış oldu. Türk kuyumcu pazarında takdire şayan bir üne sahiptir ve en son üretim teknolojisini kullanarak dünya standartlarında binlerce ürünü, gerek perakende müşterilerimize, gerekse toptan olarak seçkin kuyumcu mağazalarına en yüksek ürün ve hizmet kalitesinde ulaştırmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Goldin bünyesinde bulundurduğu İhracat birimi ile dünyanın değişik ülkelerine ihracat yapmakta ve ülkemizi doğru temsil etmenin kıvancını yaşamaktadır. 

Üretim

Goldin, yüksek üretim kapasitesini ve rekabet gücünü korumak adına, en yüksek ürün kalitesini sunarken, alanında uzmanlaşmış deneyimli kişilerden oluşan geniş bir üretim ekibine sahiptir.

Üretim tesisimizde, dünyadaki en iyi mücevherleri ve altın tasarımları üretmek için el işçiliği, makine işi ve ileri teknoloji bir arada kullanılır. Farklı alanların birbirleri ile başarılı bir şekilde entegre edilmesi sayesinde, tüm takı severlerin özel ihtiyaçlarını karşılamak ve yüksek kalitede ürünlere, daha kısa teslim sürelerine ve daha hızlı ürün geliştirmeye yönelik talepleri karşılamak adına en iyi işçiliğe sahip ürünleri tasarlıyoruz.