Fatıma Ana Eli Kolye
Fatıma Ana Eli Kolye
  • -20%
Fatıma Ana Eli Kolye
Fatıma Ana Eli Kolye

Fatıma Ana Eli Kolye

EKU00045
-20%
indirim
₺900 ₺720

Peşin Fiyatına 6 Taksit

1,03 Gr Fatıma Ana Eli Kolye

AğırlıkAyarCinsi
1,03 Gr. 14K Altın
     

JESS ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

JESS, pırlanta ve nişan yüzüğü işinin inovasyona hazır olduğu düşüncesiyle kuruldu.

Yıkıcı bir çevrimiçi iş modeliyle sektörde devrim yarattık, olağanüstü, yüksek kaliteli elmasları uygun bir fiyata satın almayı mümkün kıldık. Ve orada durmadık. Ayrıca, müşterilerimizin daha fazla seçenek, basit bilgi ve efsanevi hizmeti hakettiğine inanıyoruz.

Müşteriyi ilk sıraya koyan tutkulu, görevlendirilmemiş elmas ve kuyumculuk uzmanlarından oluşan bir ekip oluşturma konusunda güçlü hissettik.

(Birkaç müşterimizin uzmanlarımızı düğünlerine bile davet ettiğini bildirmekten heyecan duyuyoruz!)

El yapımı nişan yüzüklerinde ve güzel mücevherlerde lider olarak, her durum için mükemmel parçaları keşfetmenize ve tasarlamanıza yardımcı olacak sürekli yenilikler yapıyoruz. Yaşamınız için kuyumcunuz olmaya çalışıyoruz.

SİPARİŞİNİZ NASIL GELECEK

- Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar JESS Pırlanta sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

ÖDEME

Sitemizden Havale ya da Tüm Kredi Kartlarıyla alışveriş yapabilirsiniz.

PAKET

Siparişiniz ücretsiz hediye notu ve sertifikasıyla birlikte özel ambalajında gönderilebilmektedir.

GARANTİ

Tüm ürünlerimiz garanti sertifikası ile satılmaktadır. Gümüş Pırlanta ve pırlantasız altın ürünlerde sertifika verilmemektedir.

TESLİMAT

Siparişiniz kargo tarafından ücretsiz ve sigortalı olarak teslim edilecektir. Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar JESS Pırlanta güvencesi altındadır.

YÜZÜK ÖLÇÜSÜ

Online mağazamızdan satın aldığınız yüzüğün ölçüsü küçük ya da büyük geldiğinde, siparişiniz elinize ulaştıktan sonra 6 ay içinde ölçü değişimi yapılabilir.

İADE

Teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz. Alıcının isteği üzerine kişiye özel üretilen ya da özel ölçü yapılan ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.

En çok arananlar