• -40%

Selene'nin Işığı - Baget Pırlanta Yüzük

A0718R
-40%
indirim
₺10.900,43 ₺6.541

Peşin Fiyatına 6 Taksit

Yüzük Ölçüsü

3.35 Gr. 14 Ayar Beyaz Altın Yüzük

TaşKaratAdetRenkBerraklıkŞekil
Pırlanta 0.34 Karat 88  G SI Yuvarlak
Pırlanta   0.20 Karat   5    G   SI  Baget  

Tedarik Süresi (İş Günü): Aynı Gün İçinde Kargo

Ücretsiz ve Sigortalı Kargo

 MÜŞTERİ PUAN VE YORUMLARI
 (5/5)  - 1 Puanlama - 1 Yorum
Puan dağılımını gör

JESS ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Selene'nin Işığı -  Baget Pırlanta Yüzük

Selene, Antik Yunanlıların ay tanrıçası. Hilal şeklinde bir pelerin veya peçesi ile dünyayı ay ışığıyla doldurur. Selene’in uğurunu, güzelliğini üstünde hissetmek isteyenler; parlak, berrak ışık getiren onu ifade eden objeler takar.

Selene'nin en bilinen hikayesi ölümlü adam Endymion'a olan aşkıdır . Zeus, istek ya da ceza olarak, Endymion'u gece göğünün altında sonsuza kadar genç kalması için yaşlanmayan bir uykuya yatırır.

Koleksiyon: Tanrıçaların Uğurlu Işığı

Tanrılar, tanrıçalar birçok kadim kültürün mitolojik geçmişi, hafızalarıdır. İnsanlar umutlarını, isteklerini onlara sığdırıp, sürekli kendilerini motive etmişlerdir.

Koleksiyonumuzda ki diğer ürünlerimizi de inceleyin…

Jess Diamond ve Ürünün Hikayesi

Baget pırlantalar, mücevher dünyasının en sevilen modellerinden biri olmaya devam ediyor. Formları sayesinde modern bir görünüm elde etmek isteyenlerin ilk tercihi arasında yer alıyor. Baget pırlantalar ilk kez 1920'lerde popüler oldu ve sonrasında mücevher tasarımlarında benimsendi. Geleneksel yuvarlak kesim pırlantaların en iddialı rakibi oldu.

Ürün Sertifikası

Pırlanta sertifikası pırlantanın orijinalliğini ve teknik özelliklerini gösteren bir belgedir. Mücevherin kimliği olarak da nitelendirebileceğimiz bu belge satın alınan pırlantanın gerçek değeri hakkında müşteriye fikir veren bir kalite belgesidir. Pırlantalı her ürün 'firma sertifikası' ile gönderilir. Dilenirse her bir ürün için uluslararası geçerliliği olan HRD Sertifikası alınır.

SİPARİŞİNİZ NASIL GELECEK

- Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar JESS Pırlanta sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

ÖDEME

Sitemizden Havale ya da Tüm Kredi Kartlarıyla alışveriş yapabilirsiniz.

PAKET

Siparişiniz ücretsiz hediye notu ve sertifikasıyla birlikte özel ambalajında gönderilebilmektedir.

GARANTİ

Tüm ürünlerimiz garanti sertifikası ile satılmaktadır. Gümüş Pırlanta ve pırlantasız altın ürünlerde sertifika verilmemektedir.

TESLİMAT

Siparişiniz kargo tarafından ücretsiz ve sigortalı olarak teslim edilecektir. Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar JESS Pırlanta güvencesi altındadır.

YÜZÜK ÖLÇÜSÜ

Online mağazamızdan satın aldığınız yüzüğün ölçüsü küçük ya da büyük geldiğinde, siparişiniz elinize ulaştıktan sonra 6 ay içinde ölçü değişimi yapılabilir.

İADE

Teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz. Alıcının isteği üzerine kişiye özel üretilen ya da özel ölçü yapılan ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.

İlginizi çekebilecek diğer ürünler

 Yorumlar
Müşteri - 03 Jun 2021 (Selene'nin Işığı - Baget Pırlanta Yüzük) :
(5/5

pırlanta yüzük çok nazik

pırlanta yüzük o kadar güzel ki hiç çıkartmak istemiyorum.